Czteroświatowa Majówka - Pałac Witaszyce

1100 zł / osobę

 • Czas trwania:

  6 dni (5 nocy)
 • Termin:

  30.04-05.05.2024

Pełna niespodzianek

Chwila oddechu, pełna radości i zabawy z Arcymistrzami Czterech Światów! Najlepsza atmosfera, niespodzianki i moc atrakcji!

Majówka z HY...

Rodzice! Cieszcie się majowym wypoczynkiem, a swoim pociechom zaproponujcie zabawę z drużyną Hugona Yorcka. Pięć nocy wolnego! A Pałac jest po drodze nad morze!

w Pałacu Umysłu!

Park, pałac i stary dwór tylko dla Was! Najlepsza kuchnia S. Calacheero i jego zespołu. Najlepsze warsztaty z każdego z Czterech Światów, imprezy fabularne i turnieje!

Zdjęcie 1

Dzień I w Świecie Czarodziejów

Warsztaty m. in. „Z dziennika znawcy roślin i ziół” (warsztaty z rozwijania umiejętności rozpoznawania roślin i ziół, prezentacja wybranych popularnych ziół), „Stworzenia, bestie i inne dziwy” (przegląd fantastycznych zwierząt w oparciu o literaturę fantasy oraz mitologię Greków, Rzymian i Słowian w połączeniu z warsztatami kreatywności), „Bohalendy Hugona Yorcka” (karciana gra logiczno-decyzyjna z postaciami ze Świata Czarodziejów).

Dzień II w Świecie Rekrutów

Warsztaty m.in.: „Impulsy do wyobrażeń” (warsztaty kreatywności na fundamentach budowania figur i przedmiotów z kilogramów LEGO), „Skafandry i pancerze. Od skóry do tytanu” (warsztaty kreatywności – tworzenie skafandrów i pancerzy przyszłości na bazie dostępnych materiałów ekologicznych w nawiązaniu do umundurowania gwiezdnowojennych frakcji) oraz hit majówki – Laser Tag (terenowa gra strategiczna przy użyciu bezpiecznej technologii podczerwieni).

Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

Dzień III w Świecie Sanguinów

Warsztaty m.in.: „Dedukcja, indukcja i fikcja. Królowe demaskacji” (warsztaty detektywistyczne w formie gry fabularyzowanej, w której uczestnicy przyjmują różne role, by móc ująć kłamcę/sprawcę, w nawiązaniu do przygód Sherlocka oraz literatury A. Christie), „Moja wersja: dopasowana” (prezentacja sztuki dezinformacji, warsztaty słowno-językowe), „Języki Czarnego Wachlarza” (warsztaty z umiejętności posługiwania się wachlarzem i odczytywania gestów wyrażanych tym przedmiotem).

Dzień IV w Świecie Tropicieli

Warsztaty m.in.: „Przewaga Niedostrzeżonych” (warsztaty ze sztuki kamuflażu w terenie, maskowania taktycznego i bezpośredniego), „Serce Łucznika” (warsztaty z rozwijania umiejętności strzelania z łuku refleksyjnego do tarczy), „Zakazany sztych” (warsztaty z umiejętności walki mieczem z wykorzystaniem bezpiecznych mieczy piankowych).

Zdjęcie 4

Zakwaterowanie

Goście mieszkają w Pałacu Umysłu w Witaszycach, w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone w łóżka (w tym łózka piętrowe), ręczniki, mini zestaw kosmetyczny oraz stolik, krzesełko, gniazdko. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze pałacu.

To wszystko dla Was! Cena zawiera:

 • mieszkanie na terenie kompleksu pałacowego

 • wyżywienie – potrawy przygotowywane przez pałacową kuchnię

 • czas wypełniony warsztatami, zajęciami i epickimi imprezami

 • opiekę Arcymistrzów oraz Ambasadora HY

 • pamiątkową bandanę, długopis, zeszyt i uroczyste obwieszczenie, potwierdzające udział w przygodzie, ubezpieczenie NNW

 • możliwość odwiedzenia Muzeum Star Wars

Lupa na szczegóły wyjazdu

Jak to będzie?

W czasie trwania wydarzenia niemal każda chwila jest wypełniona atrakcjami. Rozpoczynamy kolacją około godziny 19:30. Następnie udajemy się na pierwsze warsztaty i przedstawienie organizacji oraz przebiegu wydarzenia.

Dzień rozpoczyna się pobudką najczęściej o godzinie 08:00, po której chętni mogą skorzystać z porannych ćwiczeń, prowadzonych przez wychowawcę. Około godziny 09:00 w jadalni serwowane jest śniadanie, a po nim następuje blok zajęć dopołudniowych, trwający trzy godziny (zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie do 25 uczestników, zazwyczaj jedną grupę stanowi około 15 uczestników). Około 13:30 podawany jest obiad, po którym uczestnicy mają chwilę odpoczynku. W czasie ciszy poobiedniej, dla chętnych, organizowane są zajęcia wspólne – typu gry planszowe czy zabawy integracyjne. Na czas ciszy poobiedniej uczestnicy otrzymują telefony komórkowe. O godzinie 15:30 rozpoczyna się blok zajęć popołudniowych, również trwający trzy godziny. A po kolacji, od około godziny 19:30, odbywają się zabawy, gry i imprezy, w których uczestniczą już wszyscy. Cisza nocna zwyczajowo rozpoczyna się o 22:00. Niemniej zgodnie z Regulaminem imprez turystycznych, kierownik wypoczynku może zgodzić się, aby wychowawcy zorganizowali starszym uczestnikom dodatkowe atrakcje, np. w formie gry fabularyzowanej.

W niedzielę rano serwowane jest śniadanie około godzinu 08:30, po którym podsumujemy majówkę i rozjedziemy się do domów.

Możliwy transport z Warszawy i Katowic! Koszt transportu uzależniony od liczby chętnych!

To jest ważne!

Samo dokonanie rezerwacji nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Nasi opiekunowie potwierdzą Twoją rezerwację do trzech dni roboczych i po Twojej zgodzie prześlą umowę o udział w imprezie turystycznej na adres mailowy podany w rezerwacji.

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!504 540 004509 058 675

Brak miejsc!

Liczba miejsc na to wydarzenie została wykorzystana i obowiązuje lista rezerwowa.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 540 004