Hugo Yorck przedstawia

Kadrę Czterech Światów

Hugo Yorck, czyli Jakub Jędrzejak. Pedagog i filolog z wykształcenia. Turystyką zajmuje się od 2002 r., gdy pierwszy raz pełnił funkcję rezydenta we Włoszech, potem kolonie – wychowawca, kierownik, obowiązki organizatora. Aktualnie projektuje aktywny i kreatywny wypoczynek dzieci i młodzieży, tworząc scenariusze imprez turystycznych.

Skupiam całą uwagę, by każda chwila spędzona w Czterech Światach była radosna i warta zapamiętania. A rodzice, by byli przekonani, że dzieci są bezpieczne i mogli bez przeszkód kontaktować się z nami w każdej sprawie.

ODKRYJ NASZ ZESPÓŁ

Przedstawiamy drużynę, która zarazi uczestników naszych imprez turystycznych swoim optymizmem i pasją do osiągania coraz ambitniejszych celów. Instruktorzy sztuk walki, tańca, chemicy, humaniści, nauczyciele i chcący zostać lekarzami, czy prawnikami, miłośnicy przygody. A łączy ich jedno: w weekendy i całe słoneczne wakacje, przechodząc na drugą stronę zwierciadła Alicji, wkraczają do krainy czarów, by bawić się z uczestnikami legendarnych kolonii i imprez fabularyzowanych, dzielić się doświadczeniem i wiedzą i z codzienną troską dbać, by każdy bezpiecznie, pełen energii i z uśmiechem powrócił do rzeczywistości. Na szczęście, tylko na chwilę…

Chcesz pracować z nami?

Funkcja

0 osób
Brak osób