Zamek Golubski

Wystarczy przekroczyć bramę główną, by natychmiast poczuć magiczny klimat tego miejsca. Krużganki oplecione bluszczem, tajemnicze piwnice, przestronne komnaty, niegdyś służące braciom zakonu krzyżackiego, dzisiaj czekają na uczestników kolonii i zimowisk tematycznych. A i tajemne przejście się znajdzie, tylko czy jesteś na tyle odważny, by go poszukać?

Moc przygód czeka na bohaterów, którzy chcą przemierzyć Cztery Światy Hugona Yorcka i zawitać do Zamku Golubskiego. Bajkowe komnaty, stylizowane sale zamkowe i tajemniczy dziedziniec sprawiają, że średniowieczna budowla jest idealnym miejscem na kolonie i zimowiska w zamku. Przygoda, która na ciebie czeka, sprawi, że zapomnisz o nowych technologiach i sam się zdziwisz, jak dobrze można się bez nich bawić. A na koniec pełnego wrażeń dnia, usiądziesz wygodnie na zamkowych błoniach podziwiając zachód słońca.

Riles-Ivem, Księstwo Błękitnej Wody

 • Lokalizacja

  Kujawsko-Pomorskie, powiat Golubsko-Dobrzyński

 • Programy

  Świat Czarodziejów

 • Programy Specjalne

  Czarodzieje Junior

 • Grupy Wiekowe

  7-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  ---

 • Cena Lato

  od 2090 zł

Otoczenie Zamku Golubskiego

Wypoczynek uczestników odbywa się w historycznej lokalizacji, miasteczku Golub- Dobrzyń w województwie kujawsko-pomorskim. Wzgórze, na którym ulokowany jest zamek, króluje nad nizinami. Pola wokół zamku słyną z niezwykłych pokazów walki rycerskiej, a uczestnicy chętnie rozgrywają na nich scenariusze gier sportowych i fabularnych. Widzisz tą potężną armatę, tak? To znak, że dobrze trafiłeś.

Pokoje i łazienki

Pokoje w Zamku Golubskim znajdują się w głównej bryle budynku na I piętrze z widokiem na okolicę lub dziedziniec. Wieloosobowe stylowe dormitoria z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zamków. Baldachimy nad piętrowymi łóżkami, drewniana podłoga. Historyczny klimat łączy się tu z wygodą. I tak, każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę.

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje zamkowa kuchnia, a serwowane są w tajemniczej restauracji, znajdującej się na parterze, w głównej bryle zamkowej. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Zamek Golubski w oczach dzieci i młodzieży!

Uczestnicy cenią Zamek Golubski szczególnie za klimat i atmosferę. Urokliwy dziedziniec i zielone pola wokół zamku… Atmosfera jest prawdziwie magiczna! Czarodzieje, pod czujnym okiem opiekunów, mogą korzystać m.in. z kapitularza, sali Anny, stylizowanych sal i pomieszczeń zamkowych, znajdujących się tak w przyziemiu, jak i na wyższych kondygnacjach.

Polecane

Wszystkie turnusy

Sala w Golubiu

Wybierz ofertę i zamieszkaj w tym zamku!