Karnawałowy Bal Maskowy - Pałac Witaszyce

340 zł / osobę

 • Czas trwania:

  3 dni (2 noce)
 • Termin:

  19.01.2024 – 21.01.2024

Maski weneckie

Weź udział w warsztatach z tworzenia masek weneckich – idealnego dodatku do karnawałowej kreacji!

Wieczorek zapoznawczy

Poznaj współbiesiadników przy grach i zabawach integracyjnych oraz spędź miło czas na słodkim wieczorku z grami planszowymi!

Bal karnawałowy

Tańcz, baw się i szalej przy muzyce w pięknych pałacowych wnętrzach!

Zdjęcie 1

PIĄTEK 19 STYCZNIA

Zaczynamy kolacją o godzinie 18:30, serwowaną przez pałacową kuchnię. Po sytym posiłku przyjdzie czas na wspólne zapoznanie się oraz gry i zabawy integracyjne, aby bal karnawałowy w luźnej i miłej atmosferze się odbył. Wieczorek zapoznawczy trwać będzie do godziny 22:00 w towarzystwie ciepłej herbaty, słodkiego kakao, gier planszowych oraz domowego ciasta!

SOBOTA 20 STYCZNIA

Dzień rozpoczynany śniadaniem o godzinie 9:00 – tak aby każdy miał czas się wyspać. Po śniadaniu oczywiście czas na przygotowanie się do zajęć a następnie ok. 10:30 blok animacji trwający do obiadu. Po obiedzie znów krótka przerwa oraz dwie godziny animacji. Tutaj nadejdzie moment aby się przygotować do właściwej zabawy na balu karnawałowym – przebrać się w imprezowe kreacje, pomalować, uczesać… jednym słowem zrobić się na bóstwo! Punkt godzina 18:30 odświętna kolacja przy świecach, kwiatach oraz suto zastawionym stole. Nikt głodny z balu do pokoju nie wróci! Bal oczywiście pełen muzyki, tańca i świetnej zabawy!

Zdjęcie 2
Zdjęcie 3

NIEDZIELA 21 STYCZNIA

Punktem rozpoczynającym jest oczywiście śniadanie. Następnie odbędzie się podsumowujące spotkanie, pamiątkowa fotografia, ostatni spacer po pałacowym parku oraz zwiedzanie muzeum Star Wars! Tutaj przygoda się kończy, następuje czas na wykwaterowanie oraz bezpieczny powrót do swoich domów!

Zakwaterowanie

Goście mieszkają w Pałacu Umysłu w Witaszycach, w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone w łóżka (w tym łózka piętrowe), ręczniki, mini zestaw kosmetyczny oraz stolik, krzesełko, gniazdko. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze pałacu.

To wszystko dla Was! Cena zawiera:

 • zakwaterowanie w głównym budynku Pałacu Umysłu w Witaszycach

 • wyżywienie – potrawy przygotowywane przez pałacową kuchnię, w tym uroczysta kolacja karnawałowa

 • czas wypełniony warsztatami, zajęciami i epickimi imprezami

 • udział w karnawałowym balu maskowym

 • możliwość odwiedzenia Muzeum Star Wars

Lupa na szczegóły wyjazdu

Jak to będzie?

W czasie trwania wydarzenia niemal każda chwila j:est wypełniona atrakcjami. Rozpoczynamy kolacją w dniu pierwszym ok godz. 18:30. W pierwszy wieczór zapoznajemy się, bawimy wspólnie delektując się słodkościami pałacowej kuchni.

Dzień drugi – sobotę, rozpoczynamy o 9:00 śniadaniem. Następnie do obiadu warsztaty i animacje. Obiad tradycyjnie o 13:30 a po nim kolejne animacje oraz czas na przygotowanie się do zabawy. Tego wieczoru odbędzie się bal.

W niedzielę rano serwowane jest śniadanie o godzinie 09:00, po czym następuje pożegnanie, wizyta w muzeum oraz wykwaterowanie.

To jest ważne!

Samo dokonanie rezerwacji nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Nasi opiekunowie potwierdzą Twoją rezerwację do trzech dni roboczych i po Twojej zgodzie prześlą umowę o udział w imprezie turystycznej na adres mailowy podany w rezerwacji.

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!504 540 004509 058 675

Brak miejsc!

Liczba miejsc na to wydarzenie została wykorzystana i obowiązuje lista rezerwowa.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 540 004