Inauguracja Czterech Światów - Zamek Moszna

550 zł / osobę

  • Czas trwania:

    3 dni (2 noce)
  • Termin:

    17.11.2023-19.11.2023

Fotorelacja już dostępna!

Odkryj fotorelację z najważniejszego wydarzenia w Czterech Światach Hugona Yorcka!.

Inauguracyjna Gala

z prezentacją zdobywców tytułów: Bohater i Legenda Czterech Światów Hugona Yorcka oraz czterokrotnym uderzeniem w gong.

Weekend w Zamku Moszna

Daj się porwać w wir magicznej przygody. Odetchnij poczwórnie w Czterech Światach: spotkanie z bliskimi, pyszne kolacje, zabawa i umysłowy relaks.

Zdjęcie 1

Od wczesnego popołudnia do Zamku Moszna, Entelorii, przybywali pierwsi uczestnicy Inauguracji. Największe święto w Czterech Światach Hugona Yorcka, to i frekwencja była rekordowa. Arcymistrzowie, Ambasadorowie, zespół HY, Czarodzieje, Tropiciele, Rekruci i Sanguini oraz zacni Goście nie tylko uświetnili całe wydarzenie swoją obecnością, ale, mamy nadzieję, że spędzili czas u nas radośnie, a ich pamięć została doładowana najlepszymi wspomnieniami. Dyskusja panelowa z przedstawicielami rodziców uczestników, samych uczestników, kierowników, wychowawców i szefów zamków była pierwszym punktem inaugurującego Nowy Rok spotkania.

Zdjęcie 2

„Alabastrowa Kość”, czyli totemy w piżamach – wyjątkową grę fabularyzowaną rozegrano pierwszego dnia tuż przed ciszą nocną. Była to nie jedyna atrakcja dla młodszych uczestników wydarzenia. W sobotę bowiem odbyły się warsztaty ze śpiewu, z chińskiej mitologii oraz dużo czasu poświęcono na dobrą integrację, by zabawa była pełniejsza. Cykl tematycznych warsztatów i aktywności zamknął wieczór kreacji wróżb i przepowiedni, w czasie którego wybitni Arcymistrzowie Czterech Światów odkrywali tajemnice nadchodzących dni i miesięcy. Goście ze Złotego Apartamentu, gdzie owe kreacje prezentowano, wychodzili zadowoleni, z optymizmem spoglądając w przyszłość.

Zdjęcie 3

Około godziny 17:30 na finał inauguracyjnej gali wybrzmiały cztery uderzenia w gong, co wszem i wobec obwieściło rozpoczęcie Nowego Roku w Czterech Światach Hugona Yorcka. Wcześniej zaprezentowane zostały wyniki plebiscytów na Bohaterów i Legendy, które można zobaczyć tutaj. Ogłoszono również Wschodzące Gwiazdy Czterech Światów: statuetki i stosowny dekret trafiły do rąk Mai Kalickiej i Anny Łupiny. Kwiatami, dyplomami z wyrazami wdzięczności za zaangażowanie i pracę na rzecz wypoczynku dzieci i młodzieży obdarowani zostali zarówno kierownicy wypoczynku, jak i najbliżsi współpracownicy HY. Galę uzupełniły artystyczne występy Agaty, Bartka i Mateusza.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę i, mamy nadzieję, do zobaczenia za rok!