Świąteczny Turniej Laser Tag - Pałac Witaszyce

390 zł / osobę

 • Czas trwania:

  3 dni (2 noce)
 • Termin:

  27.12.2023-29.12.2023

Turniej Laser Tag

Pierwszy, świąteczny turniej Laser Tag dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Zostań mistrzem celności, taktyki i strategii!

Warsztaty i imprezy

Weź udział w aktywnościach: fechtunek, łucznictwo, eliksiry, degustowanie deserów z pałacowej kuchni!

Integracja w Pałacu

Doskonały plan na świąteczną przerwę. Wybierz się do Pałacu na zabawę, integrację i wypoczynek w doborowym towarzystwie.

Zdjęcie 1

ŚRODA 27 GRUDNIA

Uwaga! Można zaprosić swoich rodziców do wspólnej zabawy. Zaczynamy dwudaniowym obiadem, serwowanym przez pałacową kuchnię. Następnie krótkie zapoznanie się ze sobą, z pałacem i z kompleksem parkowym. Warsztaty z instrumentarium przyjaźni oraz organizacyjny wstęp do rozgrywek turniejowych. Po kolacji prezentacja sprzętu: rodzajów bezpiecznej laserowej broni, radiotelefonów oraz zasad samej rozgrywki, by dzień zakończyć integracyjnie – na rozmowach, planszówkach i grach stolikowych. Do dyspozycji uczestników pozostają kawiarnia oraz sala balowa z „Grą o tron”, „Diuną” oraz „Talismanem. Magią i Mieczem” z dodatkami.

CZWARTEK, PIĄTEK 28,29 GRUDNIA

Po śniadaniu i po obiedzie odbędą się główne rundy w turnieju Laser Tag na zmianę z warsztatami. Jednocześnie rywalizować będzie 16 osób w dwóch drużynach. Rozgrywki są doskonałym sposobem nie tylko na aktywny wypoczynek, ale ćwiczenie umiejętności celności, sprawności oraz strategii i z powodzeniem mogą być rozgrywane przez młodzież i dorosłych. Dzień kończymy tematyczną imprezą fabularyzowaną w klimacie początków XX wieku. Dodatkowo w czasie trwania pobytu przeprowadzone zostaną warsztaty z fechtunku, łucznictwa, eliksirów oraz zajrzymy do wielkiej księgi znawcy roślin i ziół. Śniadanie, 29 grudnia, będzie ostatnim posiłkiem, po którym podsumujemy pobyt oraz poznamy zwycięzcę turnieju Laser Tag.

Zdjęcie 2

Zakwaterowanie

Goście mieszkają w Pałacu Umysłu w Witaszycach, w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami. Pokoje wyposażone w łóżka (w tym łózka piętrowe), ręczniki, mini zestaw kosmetyczny oraz stolik, krzesełko, gniazdko. Pokoje mieszczą się na I i II piętrze pałacu.

To wszystko dla Was! Cena zawiera:

 • mieszkanie na terenie kompleksu pałacowego

 • wyżywienie – potrawy przygotowywane przez pałacową kuchnię

 • czas wypełniony warsztatami, zajęciami i epickimi imprezami

 • udział w turnieju Laser Tag z nagrodami

 • możliwość odwiedzenia Muzeum Star Wars

Lupa na szczegóły wyjazdu

Jak to będzie?

W czasie trwania wydarzenia niemal każda chwila jest wypełniona atrakcjami. Rozpoczynamy dwudaniowym obiadem około godziny 15:30. Następnie udajemy się na pierwsze warsztaty i przedstawienie organizacji i przebiegu turnieju.

Kolacja w tym dniu serwowana będzie około godziny 20:00. Pierwszy wieczór to integracja i zabawa „na żywo” – do dyspozycji gry planszowe i stolikowe.

Kolejnego dnia śniadanie kontynentalne serwowane jest około godziny 09:00, po czym rozpoczynają się warsztaty i rozgrywki turniejowe Laser Tag.

Około 13:30 podawany jest obiad. Po krótkiej przerwie poobiedniej kontynuujemy warsztaty i turniejowe rozgrywki.

O godzinie 18:30 spożyjemy kolację (bufet ciepły i zimny), po czym zaplanowana jest fabularyzowana impreza wieczorna.

W piątek rano serwowane jest śniadanie do godziny 10:00, po którym podsumujemy turniej i ogłosimy zwycięzcę.

To jest ważne!

Samo dokonanie rezerwacji nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Nasi opiekunowie potwierdzą Twoją rezerwację do trzech dni roboczych i po Twojej zgodzie prześlą umowę o udział w imprezie turystycznej na adres mailowy podany w rezerwacji.

Masz pytania? Zadzwoń już teraz!504 540 004509 058 675

Brak miejsc!

Liczba miejsc na to wydarzenie została wykorzystana i obowiązuje lista rezerwowa.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 540 004