Pałac Rybokarty

Dworska rezydencja z XVIII wieku. Utrzymany w stylu angielskiego neogotyku stanowi jedną z głównych atrakcji miejscowości i okolicy. Restauracja, sala balowa i park zachęcają turystów i podróżnych do aktywnego odpoczynku. Doskonałym atutem jest to, że na czas kolonii zostaje oddany na wyłączność dla młodzieży i ich opiekunów.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, dokąd wyjechać w na kolonie, to odpowiadamy: do pałacu! Być może jest ci znane morze, być może są ci znane góry. Ale wakacje w pałacu to coś ekstra. Zwłaszcza w takim, którego panem był niegdyś Czarny Rycerz! Tak, tak. Księstwo Czarnego Rycerza Savantari zaprasza wszystkich fanów tematycznych kolonii w klimacie fanasty do odbycia niezapomnianej podróży przez czas i przestrzeń. W pełni fabularyzowana przygoda, w której nie brakuje questów, zadań, misji, wymagających zajęć i imprez. Sport? Oczywiście, bez ograniczeń! A najlepsze – jesteśmy tutaj sami!

Savantari, Księstwo Czarnego Rycerza

 • Lokalizacja

  Zachodniopomorskie, powiat Gryficki

 • Programy

  Świat Sanguinów, Świat Czarodziejów

 • Programy Specjalne

  Sanguini Master, Smocza Straż

 • Grupy Wiekowe

  1-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  ---

 • Cena Lato

  od 2990 zł

Otoczenie Pałacu w Rybokartach

Kolonie dla młodzieży odbywają się w przepięknej scenerii Pomorza Zachodniego. Oddalone od miast i ruchliwych ulic miejsce umożliwia wzięcie pełnego oddechu po wyczerpującym roku szkolnym i nabranie nowej energii. Zieleń lasów, śpiewające ptaki i niewielkie jezioro, a także całe mnóstwo dróżek i ścieżek to wspaniałe miejsce do gier terenowych.

Pokoje i łazienki

Pokoje położone są w głównym budynku Pałacu Rybokarty. Sam pałac nie jest hotelem standaryzowanym, stąd pokoje są różnej wielkości (2-6 osobowe) i jasności. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Pokoje mieszczą się na wszystkich kondygnacjach budowli oraz w pałacowej wieży. Kto w niej zamieszka?

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje pałacowa kuchnia, a serwowane są na jednej z sal restauracyjnych, mieszczącej się na parterze budynku. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Pałac w Rybokartach w oczach dzieci i młodzieży!

Sielsko, anielsko! Pałac w Rybokartach to taki pałac nad rozlewiskiem. Ceniony za ciszę, spokój i doskonałą aurę do wypoczynku z dala od zgiełku. W pałacu jest bardzo domowa atmosfera, a i liczba uczestników nie jest znaczna – około 60 osób. To pozwala na dobrą i szybką aklimatyzację oraz łatwiejsze nawiązywanie relacji. Co uczestnicy kolonii w pałacu mają do dyspozycji? Oto lista: restauracja pałacowa z tarasem widokowym na jezioro, sala balowa z fortepianem, sala czerwona, wieża oraz zespół parkowy.

Polecane turnusy

  Wszystkie turnusy

  Sala w Rybokartach

  Wybierz ofertę i zamieszkaj w tym zamku!