Pałac Witaszyce

Pałac Witaszyce stanowi niebywałą ozdobę miejscowości. Położony w rozległym parku kusi podróżnych doskonałą kuchnią i stylizowanymi pokojami. Gościnność jest wizytówką Pałacu, jak i Dworu, w którym znajdują się muzea dwóch imperiów: napoleońskiego oraz Lorda Vadera i Kanclerza, znanych z filmów Star Wars. Kolekcja właściciela Pałacu jest imponująca!

Jedna z największych kolekcji Star Wars w Polsce kryje się właśnie w podziemiach Dworu na terenie kompleksu Pałacu Witaszyce. Figury, figurki, statki kosmiczne, miecze świetlne, wielki zbiór LEGO – to wszystko dla uczestników kolonii i zimowisk dla fanów Gwiezdnych Wojen. Każdy rekrut może sprawdzić, czy bazaltowe wrota – portale czasoprzestrzenne działają odpowiednio, a także tworzyć wielkie imperium swojego gwiezdnego układu. Te kosmiczne, tematyczne kolonie i zimowiska zaspokoją również miłośników Star Treka możliwością zabawy w kapitański mostek oraz fanów legendarnych bohaterów Marvela. Jak to? Zdarza się, że pod osłoną nocy przez wrota przedostają się superbohaterowie.

Acri, Hrabstwo Dwugłowego Smoka

 • Lokalizacja

  Wielkopolskie, powiat Jarociński

 • Programy

  Świat Rekrutów, Świat Czarodziejów, Świat Tropicieli

 • Programy Specjalne

  Rekruci Master, Tropiciele Master, Asy Czterech Światów, Księżniczki i Rycerze, Smocza Straż

 • Grupy Wiekowe

  1-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  od 1890 zł

 • Cena Lato

  od 2890 zł

Otoczenie Pałacu Witaszyce

Fabularyzowane kolonie i zimowiska tematyczne dla fanów Star Wars, czyli Gwiezdnych Wojen, nowoczesnych technologii, Star Treka oraz bohaterów Marvela organizowane są w niewielkiej miejscowości Witaszyce, nieopodal miasta Jarocin w województwie wielkopolskim. Dobry dojazd w połączeniu ze wspaniałym parkiem czynią z kompleksu doskonałą możliwość szybkiego oderwania się od miasta i zapewniają komfortowy wypoczynek.

Pokoje i łazienki

Pokoje położone są w głównym budynku Pałacu Witaszyce oraz we Dworze, położonym w kompleksie parkowo-pałacowym. Budynki nie są standaryzowane, stąd pokoje są różnej wielkości (2- 6 osobowe) i jasności. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę. Budynki nie posiadają windy, ale pokoje znajdują się na maksymalnie drugim piętrze.

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje pałacowa kuchnia, a serwowane są w jednej z sal restauracyjnych, mieszczącej się na parterze budynku. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Pałac Witaszyce w oczach dzieci i młodzieży!

Cały dla nas! Pałac Witaszyce to miejsce z domową atmosferą. Dwa piętra z pokojami, a na parterze sale: zielona, sala różowa, zwana również salą podróżników, sala balowa – okrągła i stylizowana sala restauracyjna. Ale to nie wszystko, gdyż na terenie kompleksu pałacowego znajduje się jeszcze stary Dwór, a w nim kolekcja związana z Napoleonem na piętrze, a w piwnicach dworu – przepiękna i bogata kolekcja Star Wars. Wypoczywający w Hrabstwie Dwugłowego Smoka – bo taką nazwę nosi kraina, której Pałac jest stolicą, korzystają jeszcze z pięknego parku oraz stanowiska z trampolinami i kręgiem ogniskowym.