Zamek Golub Dobrzyń

Wystarczy przekroczyć bramę główną, by natychmiast poczuć magiczny klimat tego miejsca. Krużganki oplecione bluszczem, tajemnicze piwnice, przestronne komnaty, niegdyś służące braciom zakonu krzyżackiego, dzisiaj czekają na uczestników kolonii i zimowisk tematycznych. A i tajemne przejście się znajdzie, tylko czy jesteś na tyle odważny, by go poszukać?

Moc przygód czeka na bohaterów, którzy chcą przemierzyć Cztery Światy Hugona Yorcka i zawitać do Zamku Golubskiego. Bajkowe komnaty, stylizowane sale zamkowe i tajemniczy dziedziniec sprawiają, że średniowieczna budowla jest idealnym miejscem na kolonie i zimowiska w zamku. Przygoda, która na ciebie czeka, sprawi, że zapomnisz o nowych technologiach i sam się zdziwisz, jak dobrze można się bez nich bawić. A na koniec pełnego wrażeń dnia, usiądziesz wygodnie na zamkowych błoniach podziwiając zachód słońca.

Riles-Ivem, Księstwo Błękitnej Wody

 • Lokalizacja

  Kujawsko-Pomorskie, powiat Golubsko-Dobrzyński

 • Programy

  Świat Czarodziejów

 • Programy Specjalne

  Czarodzieje Junior

 • Grupy Wiekowe

  7-9, 10-13, 14-15, pow. 15 lat

 • Cena Zima

  ---

 • Cena Lato

  od 2090 zł

Otoczenie Zamku Golubskiego

Wypoczynek uczestników odbywa się w historycznej lokalizacji, miasteczku Golub- Dobrzyń w województwie kujawsko-pomorskim. Wzgórze, na którym ulokowany jest zamek, króluje nad nizinami. Pola wokół zamku słyną z niezwykłych pokazów walki rycerskiej, a uczestnicy chętnie rozgrywają na nich scenariusze gier sportowych i fabularnych. Widzisz tą potężną armatę, tak? To znak, że dobrze trafiłeś.

Pokoje i łazienki

Pokoje w Zamku Golubskim znajdują się w głównej bryle budynku na I piętrze z widokiem na okolicę lub dziedziniec. Wieloosobowe stylowe dormitoria z pewnością przypadną do gustu miłośnikom zamków. Baldachimy nad piętrowymi łóżkami, drewniana podłoga. Historyczny klimat łączy się tu z wygodą. I tak, każdy pokój wyposażony jest w nowoczesną łazienkę.

Wyżywienie i diety

Posiłki, tj. śniadania, obiady i kolacje, przygotowuje zamkowa kuchnia, a serwowane są w tajemniczej restauracji, znajdującej się na parterze, w głównej bryle zamkowej. Jak to wygląda? Śniadania i kolacje mają formę szwedzkiego stołu, obiad składa się zawsze z dwóch dań oraz deseru w postaci owocu lub słodkości. Uwaga! Organizator przyjmuje również uczestników na diecie wegańskiej i wegetariańskiej oraz wymagających dietach specjalnych (bezglutenowej, bezlaktozowej, innych). Szczegóły należy sprawdzić w ofercie.

Zamek Golubski w oczach dzieci i młodzieży!

Uczestnicy cenią Zamek Golubski szczególnie za klimat i atmosferę. Urokliwy dziedziniec i zielone pola wokół zamku… Atmosfera jest prawdziwie magiczna! Czarodzieje, pod czujnym okiem opiekunów, mogą korzystać m.in. z kapitularza, sali Anny, stylizowanych sal i pomieszczeń zamkowych, znajdujących się tak w przyziemiu, jak i na wyższych kondygnacjach.

Polecane turnusy

  Wszystkie turnusy

  Sala w Golubiu

  Wybierz ofertę i zamieszkaj w tym zamku!