Hugo Yorck przedstawia

Strefę Rodzica

Fotorelacja

Fotorelacja

Ulubiona sekcja w Strefie Rodzica. To tutaj trafiają fotografie z każdej zimowej i letniej przygody. Specjalnie dla nas zaprojektowany system pozwala zajrzeć, czym zajmują się dzieci i młodzież w czasie zimowisk i kolonii. Zdjęcia trafiają błyskawicznie, najczęściej jeszcze tego samego dnia, w którym zostały wykonane. Wystarczy wiedzieć, w jakim zamku / pałacu bawi się nasze dziecko oraz w jakim terminie odbywa się przygoda.Uwaga! Fotografie nie znikają! Więcej najczęściej udostępnianie są w najlepszym możliwym formacie tak, by można je było poprać, wydrukować i cieszyć się pamiątką do następnej przygody.

Zobacz
Transport

Transport

Te informacje są ważne dla wszystkich! Na siedem dni przed wyjazdem właśnie tutaj pojawiają się informacje transportowe. Uwaga! Zarówno dla tych, którzy korzystają z transportu zorganizowanego, jak osobiście przywożących dziecko na turnus. W informacji transportowej udostępniany jest numer telefonu do kierownika wypoczynku – to z nim będą się Państwo kontaktować w sprawach swojego dziecka. Dodatkowo podajemy godziny zbiórek w poszczególnych miastach, trasy przejazdu, orientacyjne godziny przybycia do zamku / pałacu czy do wskazanego miasta w transporcie powrotnym. Informujemy również, o której godzinie należy przywieźć uczestnika na turnus i do której należy odebrać dziecko w dniu ostatnim.

Zobacz
Dokumenty i formalności

Dokumenty i formalności

Na pierwszy rzut oka dokumentacja może wydawać się przytłaczająca, ale w tym dziale na spokojnie odnajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Dokumenty przedstawione są w przystępnej, logicznej poukładanej formule. Najpierw trochę o samym Organizatorze (nasze zezwolenia, wpisy itp.), później o umowie i jej integralnych częściach, by zakończyć na drukach ułatwiających zaspokojenie Państwa potrzeb (drukach specjalnej diety, upoważnienia do odbioru dziecka, odwiedzin itd.). Warto zapoznać się z Przewodnikiem dla Rodziców, zwłaszcza jeśli wybieracie się do Czterech Światów po raz pierwszy.

Zobacz
Blog Hugona Yorcka

Blog Hugona Yorcka

Seria artykułów z najpopularniejszym cyklem, czyli „Zamkujemy po…” pomoże Państwu w podjęciu decyzji, dokąd wysłać dziecko w czasie ferii zimowych czy wakacji. Cykl „Zamkujemy po…” przedstawia bowiem pałace i zamki, które znajdują się w katalogu Czterech Światów, mniej formalnie, tak od serca. Jak wyglądają warunki zakwaterowania, łazienki, dojazd, sam pobyt itp. Treści artykułów mogą stanowić cenne uzupełnienie do opisów znajdujących się w ofertach handlowych poszczególnych programów. Dodatkowo można dowiedzieć się, kim jest Hugo Yorck oraz poznać odpowiedzi na pytania, jakie zalety ma uczestnictwo w zorganizowanych formach wypoczynku.

Zobacz
Kadra Czterech Światów

Kadra Czterech Światów

Na kadrę Czterech Światów składają się: pracownicy Biura Obsługi Klienta, wychowawcy, kierownicy, konwojenci, rezydenci oraz osoby współpracujące czy sympatyzujące z ideą czteroświatowych imprez turystycznych dla dzieci i młodzieży. Tutaj przedstawiamy przede wszystkim tych, którzy będą opiekować się Państwa dziećmi, czyli kierowników i wychowawców. Warto podkreślić, że kadra kierownicza naszych wyjazdów jest stała. Wychowawców z kolei albo znamy od lat (często gdy sami mieli 12 lat i byli uczestnikami podobnych wyjazdów), albo poddajemy starannemu wyborowi. Dlatego Państwa dzieci mogą trafić wyłącznie na uśmiechniętych, odpowiedzialnych i zaangażowanych ludzi z pasją i chęcią zabawy.

Zobacz